tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

28 Sty 2023

Kans zaprasza na seminarium online na temat : Wsparcie psychiczne studentów i uczniów w rzeczywistości popandemicznej. Kto i w jaki sposób powinien go udzielać ?

 

Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze
i
Wyższa Zawodowa Szkoła Medyczna, Średnia Szkoła Medyczna
i Akademia Biznesu w Trutnovie

 

zapraszają na polsko-czeskie seminarium online na temat:

 

Wsparcie psychiczne studentów i uczniów w rzeczywistości popandemicznej.  Kto i w jaki sposób powinien go udzielać ?“

 

30 STYCZNIA 2023 GODZ. 16:15
Platforma Zoom. Wstęp wolny.

 

Zainteresowanych prosimy o dołączenie do spotkania poprzez kliknięcie w poniższy link:

 

 

Dołącz do spotkania Zoom
 

https://zoom.us/j/94853228166?pwd=QWw2QkFCWjkvdmVOYU9hbHhLbTRjZz09

Identyfikator spotkania: 948 5322 8166
Kod dostępu: UrR21D

 

 

W zmieniającej się rzeczywistości popandemicznej chcemy zwrócić szczególną uwagę na wyzwania związane z aspektami zdrowia psychicznego. Jest ono w centrum naszej uwagi w związku z tym  , że coraz więcej osób zgłasza problemy dotyczące gorszego samopoczucia w sferze mentalnej.

 

Spotkanie jest przeznaczone dla  dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów, studentów, przedstawicieli różnych placówek oświatowych, kuratoriów i wszystkich innych osób, którym bliskie są tematy edukacji – przedstawicieli biznesu, członków rodzin osób uczących się, osób aktywnych zawodowo, ale też tych, które są już na emeryturze. Najciekawsze głosy z dyskusji zostaną nagrodzone i opublikowane na stronie internetowej https://www.cz-pl-transedu.eu/.

 

 

          Podczas spotkania będziemy gościć ekspertów zewnętrznych, specjalistów z zakresu psychologii,

          psychiatrii oraz psychoterapii. Wykłady będą wstępem do dyskusji na temat zagadnień związanych ze

          wsparciem psychicznym jakiego powinny udzielać uczelnie oraz szkoły w rzeczywistości

          popandemicznej, w której wielu studentów skarży się na złe samopoczucie, brak motywacji do

         działania oraz niską samoocenę.

 

mgr Karolina Smetanová-studiowała nauki psychospołeczne na Uniwersytecie Karola w Pradze. Jest psychologiem szkolnym w SZŠ Trutnov.  Pracuje indywidualnie z poszczególnymi uczniami, ale także z całymi grupami klasowymi, gdzie   w profilaktyce zachowań ryzykownych stosuje  takie  formy pracy jak:  wycieczki pozaszkolne czy imprezy integracyjne.


 

 

https://psycholog-jg.pl/img/piotr_kedziora.jpgmgr Piotr Kędziora jest psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie terapii poznawczo -behawioralnej, ukończył kurs z zakresu Terapii Poznawczo – Behawioralnej zorganizowany przez Oxford Cognitive Therapy Centre i Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej. Doświadczenie jako psycholog oraz psychoterapeuta zdobywał m.in. pracując w Szpitalu MSWIA w Jeleniej Górze na Oddziale Zaburzeń Nerwicowych, w Poradni Zdrowia Psychicznego przy szpitalu MSWiA w Jeleniej Górze oraz w Poradni Psychologicznej.

 

 

Biorąc udział w spotkaniu wyrażają Państwo zgodę na utrwalenie, wykorzystanie i rozpowszechnianie Państwa wizerunku przez organizatora wydarzenia.

Wydarzenie zostało dofinansowane w ramach programu Unii Europejskiej: INTERREG Polska-Czechy Przekraczamy Granice, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, projekt Platforma internetowa zawierająca informacje dla nauczycieli i kierownictwa szkół w regionie transgranicznym/ Online digitální platforma s informacemi pro pedagogy a management škol v přeshraničním regionu: CZ.11.4.120/0.0/0.0/20_032/0002839.

 

 

PROGRAM SPOTKANIA DOSTĘPNY JEST TUTAJ

Powrót wstecz